FOTOGRAFICKÉ STUDIO PÍSEK FOTOSTUDIO – FOTOGRAFICKÉ PRÁCE – FOTO SLUŽBY PÍSEK

Dobrý den,
vítejte na našich stránkách a dovolte nám, abychom Vás seznámili s naším fotografickým studiem, které má dlouholetou tradici, sahající až do minulého století – do analogového období fotografování.

FOTOPRÁCE A FOTOSLUŽBY
Hlavní náplní činnosti studia je poskytování fotografických služeb široké veřejnosti. Fotografování pro e-shopy, booky, modeling, firemní prezentace, nejrůznější společenské události jako: svatby, promoce, vernisáže, rauty, koncerty, firemní i soukromé večírky, kulturní akce apod. naše studio zajistí k Vaší spokojenosti. Dále nabízíme fotografie: rodin s dětmi, fotografování dětí ve školkách i školách, maturitní plesy, rekonstrukce starých poškozených fotografií, letecké snímkování firemních i soukromých objektů a lokalit.

FOTOSTUDIO PÍSEK A FOTOGRAFICKÉ 3D TECHNOLOGIE
Nabízíme též exkluzivně: Fotografie interiérů pořízených technologií 3D kubického snímání, vhodnou zejména pro webovou prezentaci firem, měst, památek, průmyslových či obchodních prostor, muzeí, galerií a jiných objektů, kde je kubický snímek nenahraditelný.

FOTOGRAFICKÉ PRÁCE PRO HUDEBNÍ CD PBALY, KNIHY
Významnou oblastí v produkci studia je práce pro firmy a úřady. Naše fotografie najdete i v knižních publikacích i například na obalech hudebních nosičů známých autorů (Vladimír Hirsch, Roman Dragoun, Raven).

FOTOGRAFICKÉ STUDIO PÍSEK
Rádi Vás přivítáme v našem píseckém studiu a nebo v případě potřeby zajedeme realizovat Vaše požadavky přímo k Vám. Můžete využít služeb našeho mobilního ateliéru s fototechnikou, pracující ve velmi vysokém rozlišení. Fotografické studio Písek spolupracuje pravidelně s úspěšnými regionálními fotografy a je schopno realizovat prakticky jakékoli Vaše přání. Ostatní speciální fotografické služby zahrnují např. letecké snímkování zájmových lokalit ve velmi vysokém rozlišení, pořizování krátkých videozáznamů technikou full HD z letadla pro firmy ale i soukromé osoby. Spokojenost zákazníků, cenová dostupnost a samozřejmě kvalita odvedené práce jsou naším hlavním kritériem.

FOTOGRAFICKÉ STUDIO PÍSEK A JEHO REFERENCE
Práce pro město Písek, ministerstvo vnitra, armádu ČR a významné firmy, fotografie pro knihy, realizace prestižních firemních kalendářů, publikační a pedagogická činnost, realizace obalů hudebních nosičů (Hirsch, Dragoun, Raven), reportáže z koncertů, vernisáží a společenských akcí, výstavní činnost.

FOTOGRAFICKÉ PRÁCE PÍSEK – FOTOSTUDIO PÍSEK – FOTOATELIÉR PÍSEK – FOTOGRAF PÍSEK – NAFOCENÍ SVATBY – FOTOPRÁCE