Rodinné fotografování – fotografování dětí a opiček

Fotografické studio FOTOPÍSEK má pro Vás jedinečnou nabídku, která zahrnuje foto-grafování rodin, dětí či manželských párů. Fotografování probíhá především v ateliéru, ale je samozřejmě možné fotografovat i ve Vašem domově, či na jiném místě, které si sami vyberete. Do rodinného fotografování patří i nabídka reportážních snímků z různých rodinných oslav, usilujeme o to, aby fotografie které u nás pořídíte byly trvalou památkou Vaší i celé Vaší rodiny. Fotografujeme také v tzv. retrostylu, o něž je stále vzrůstající zájem. Z vašich fotografií můžeme na Vaše přání vytvořit např. fotoknihy, kalendáře a pod.

Fotografické studio FOTOPÍSEK splní Vaše sny a představy o Vás samých i o vašich blízkých.V rámci ateliérového fotografování nabízíme Vaše fotografie zpracovat tak, abyste si odnášeli právě takové snímky, které jste si dávno přáli. Všechny záběry jsou profesionálně vyretušované, popřípadě upravené do odstínu sepie nebo v černobílém provedení. Další jedinečnou službou, kterou Vám chceme nabídnout je rekonstruování starých rodinných poškozených snímků. Chcete-li snímky na kterých Vám opravdu záleží uchovat, svěřte nám je a my za pomoci současných technilogií Vaše fotografie zdigitalizujeme, vyretušujeme a vrátíme jim tak původní tvář.

Fotografické studio FOTOPÍSEK je vybavené moderní zábleskovou osvětlovací technikou s širokým příslušenstvím, tedy vším, co je třeba ke zhotovení kvalitní ateliérové fotografie.